Susret u Kninu

U emisiji Normalan život u srpnju gost je bila Udruga Sveti Bartolomej iz Knina koja vodi poludnevni dnevni boravak za djecu s posebnim potrebama. Upravo su u fazi izgradnje novog, susjednog objekta većeg kapaciteta. Kako bi s nama podijelili dijelić iskustva u radu s djecom s posebnim potrebama te osnivanja i vođenja dnevnog boravka za djecu javili smo se gospođi Jovanki Trišić, voditeljici dnevnog boravka te smo se 31.8.2013. godine i susreli. Ovom prilikom zahvaljujem se gospođi Trišić na izdvojenom vremenu, na informacijama, savjetima i lijepim željama. Na poklon smo dobili i rad djece iz Knina. Hvala!

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969