Slatki servis

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih volontera po potrebi...

SLATKI SERVIS – ČETVRTI CIKLUS EDUKACIJA ZAVRŠIO, I NOVE VOLONTERKE SPREMNE ZA PRUŽANJE PODRŠKE OBITELJIMA

SLATKI SERVIS – ČETVRTI CIKLUS EDUKACIJA ZAVRŠIO, I NOVE VOLONTERKE SPREMNE ZA PRUŽANJE PODRŠKE OBITELJIMASlatki servis u školskoj godini 2019./2020. je u provedbi.  U listopadu smo, ovaj puta uz stručnu podršku, organizirali kampanju u potrazi za novim kandidatima za...

DAVANJE INZULINA U VRTIĆIMA – MIŠLJENJE PRAVNE KLINIKE

DAVANJE INZULINA U VRTIĆIMA – MIŠLJENJE PRAVNE KLINIKENa upit roditelja o davanju inzulina u vrtićima obratili smo se Pravnoj klinici za mišljenje. Njihovo pravno mišljenje donosimo u prilogu – Pravno misljenje_3L_vrtici (pdf)   Preporučamo da ga pročitate u...

DAN DIJABETESA 2019.

SLATKI SERVIS – ČETVRTI CIKLUS EDUKACIJA ZAVRŠIO, I NOVE VOLONTERKE SPREMNE ZA PRUŽANJE PODRŠKE OBITELJIMADan dijabetesa obilježava se 14. studenog. I ove godine tema je OBITELJ. Što bi roditelji i oboljela djeca željeli da znate… Dijabetes tip 1 je – dijabetes djece...

Slatki servis – uvodni sastanak s novim kandidatima za volontiranje

SLATKI SERVIS – UVODNI SASTANAK S NOVIM KANDIDATIMA ZA VOLONTIRANJEJučer smo se prvi puta i vidjeli s našim novim kandidatkinjama za volontiranje za poziciju individualne podrške djeci oboljeloj od dijabetesa tipa 1 u okviru programa Slatki servis(ove godine samo...

SLATKI SERVIS_PRIPREME ZA PROVEDBU U 2019./2020. ŠKOLSKOJ GODINI

SLATKI SERVIS_PRIPREME ZA PROVEDBU U 2019./2020. ŠKOLSKOJ GODINISlatki servis, volonterski program individualne podrške djeci oboljeloj od dijabetesa tipa 1 je program koju provodimo od kraja 2016. godine i u četvrtom smo ciklusu regrutacije volontera i uključenja...

SLATKI SERVIS – NOVOSTI

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TENaši volonteri i korisnici u okviru programa Slatki servis druže se i dalje. Poznanstva su sve bolja, odnosi dublji, volonteri sve više upoznaju individualne potrebe naših malih korisnika i život s dijabetesom tipa 1. Za dva tjedna gotova...

SLATKI SERVIS – POČETAK 2019.

SLATKI SERVIS - POČETAK 2019.Program Slatki servis u trećoj je godini provedbe. Nastavljamo s pružanjem podrške uključenim obiteljima i pripremamo se za naredno razdoblje. Novosti u proteklom razdoblju: održali smo informativne sastanke s obiteljima i uparenim...

SLATKI SERVIS_PROVEDBA 2018.

SLATKI SERVIS_PROVEDBA 2018Na kraju 2018. godine prisjećamo se aktivnosti, dostignuća, uspjeha. Slatki servis je i ove godine u fokusu našeg djelovanja. Početkom godine nastavili smo s pružanjem podrške korisnicima koji su bili uključeni u program s početkom te...

SLATKI SERVIS – RADIONICA IZRADE ŠUMEĆIH BOMBICA ZA KUPANJE I BLAGDANSKIH UKRASA

SLATKI SERVIS – RADIONICA IZRADE ŠUMEĆIH BOMBICA ZA KUPANJE I BLAGDANSKIH UKRASA Pozdravljamo kraj 2019. i početak 2020. godine! Volonterke Slatkog servisa inicirale su druženje volontera i djece. Isplanirale su radionicu izrade šumećih bombica za kupanje i izradu...
SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih volontera po potrebi...

DAN DIJABETESA 2019.

DAN DIJABETESA 2019.

SLATKI SERVIS – ČETVRTI CIKLUS EDUKACIJA ZAVRŠIO, I NOVE VOLONTERKE SPREMNE ZA PRUŽANJE PODRŠKE OBITELJIMADan dijabetesa obilježava se 14. studenog. I ove godine tema je OBITELJ. Što bi roditelji i oboljela djeca željeli da znate… Dijabetes tip 1 je – dijabetes djece...

NEKOLIKO NAJAVA ZA STUDENI

NEKOLIKO NAJAVA ZA STUDENI

NEKOLIKO NAJAVA ZA STUDENI  Obilježavanje Dana dijabetesa 14. studenog Podsjećamo vas da se 14. studenog obilježava Dan dijabetesa. Tim povodom i ove godine na trećem programu HRT-a bit će emitiran namjenski film Dječja poslaautora Dražena Žerjava. Dječja poslaje...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969