Okoliš i hrana

Inicijativa za kontrolu trans masnih kiselina na tržištu Republike Hrvatske

INICIJATIVA ZA KONTROLU TRANS MASNIH KISELINA NA TRŽIŠTU REPUBLIKE HRVATSKEInicijativa za kontrolu trans masnih kiselina na tržištu Republike Hrvatske, 4. prosinca 2019. godine 3LInicijativa_TMK_12-2019 (cijeli dopis u pdf-u, sadrži i popis literature) Poštovani,...

Inicijativa za poticanje prirodne i održive gradnje

INICIJATIVA ZA POTICANJE PRIRODNE I ODRŽIVE GRADNJE Inicijativa za poticanje prirodne i održive gradnje, 22. travnja 2017. godine  Dan planeta Zemlje 2017_Inicijativa (cijeli dopis u pdf-u)  Poštovani,  želimo vam obratiti pažnju na svjetske, Europske i nacionalne...

Očitovanje: nacrt prijedloga programa zaštite zraka, ozonskog sloja, ublažavanja klimatskih promjena i prilagodbe klimatskim promjenama u gradu Zagrebu

OČITOVANJE: NACRT PRIJEDLOGA PROGRAMA ZAŠTITE ZRAKA, OZONSKOG SLOJA, UBLAŽAVANJA KLIMATSKIH PROMJENA I PRILAGODBE KLIMATSKIM PROMJENAMA U GRADU ZAGREBU Odazvali smo se na poziv Gradskog ureda za energetiku, zaštitu okoliša i održivi razvoj te u roku (15.3.2016....

3L otvoreno pismo gradu Zagrebu na temu gospodarenja biootpadom

3L OTVORENO PISMO GRADU ZAGREBU NA TEMU GOSPODARENJA BIOOTPADOM   Mišljenje/prijedlog na temu gospodarenja otpadom u Zagrebu, 24. veljače 2016. godine  Poštovani,  obraćamo Vam se na temu gospodarenja otpadom u Zagrebu reagirajući na zaključke sjednice Gradske...

Očitovanje: javna rasprava_strateška studija i nacrt programa istraživanja i proizvodnje ugljikovodika u podmorju Crne Gore

OČITOVANJE: JAVNA RASPRAVA_STRATEŠKA STUDIJA I NACRT PROGRAMA ISTRAŽIVANJA I PROIZVODNJE UGLJIKOVODIKA U PODMORJU CRNE GORE Izdvajamo iz sadržaja Strateške studije:  „IZVJEŠTAJ O STRATEŠKOJ PROCJENI UTICAJA NA ŽIVOTNU SREDINU (SPU) ZA ISTRAŽIVANJE I PROIZVODNJU...

Kako smo obilježili dan dijabetesa

KAKO SMO OBILJEŽILI DAN DIJABETESA Emitiranje filma Dječja posla na HRT3 14.11. 2015. u 11:20 h  Emitiranje filma bilo je najavljeno u središnjem Dnevniku.  Prilog VL Dijabetes  Članak Dječji dijabetes (Index.hr/mame i vijesti)  Suradnja s 1. osnovnom školom...

3L očitovanje na nacrt plana gospodarenja otpadom Republike Hrvatske 2015. – 2021.

3L OČITOVANJE NA NACRT PLANA GOSPODARENJA OTPADOM REPUBLIKE HRVATSKE 2015. – 2021. U okviru javne rasprave o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom Republike Hrvatske 2015. – 2021., a potaknuti pozivom Zelene akcije, očitovali smo se te na adresu elektroničke...

Zajedničkim snagama posadili smo prvi vjetrobran u Zg!

ZAJEDNIČKIM SNAGAMA POSADILI SMO PRVI VJETROBRAN U ZG! Vrijeme nam nije išlo na ruku, kiše i kiše i nemogućnost prognoziranja, a sve treba organizirati, iskordinirati, najaviti unaprijed…  No mi nismo odustali. Kiša je natopila tlo no zato su prije sadnje pripremljene...

3L Očitovanje u internetsko savjetovanje o Nacrtu prijedloga Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

3L Očitovanje u internetsko savjetovanje o nacrtu prijedloga Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi Uključili smo se u javnu raspravu te se očitovali o Nacrtu prijedloga Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i...

Pismo potpore kampanji zeleni ponedjeljak

PISMO POTPORE KAMPANJI ZELENI PONEDJELJAK Potpora kampanji Zeleni ponedjeljak  na zamolbu udruge Prijatelji životinja  Sa zadovoljstvom dajemo ovu pismenu potporu kampanji Zeleni ponedjeljak, odnosno inicijativi da se jedan dan u tjednu, ponedjeljkom, jedu namirnice...
Inicijativa za poticanje prirodne i održive gradnje

Inicijativa za poticanje prirodne i održive gradnje

INICIJATIVA ZA POTICANJE PRIRODNE I ODRŽIVE GRADNJE Inicijativa za poticanje prirodne i održive gradnje, 22. travnja 2017. godine  Dan planeta Zemlje 2017_Inicijativa (cijeli dopis u pdf-u)  Poštovani,  želimo vam obratiti pažnju na svjetske, Europske i nacionalne...

Kako smo obilježili dan dijabetesa

Kako smo obilježili dan dijabetesa

KAKO SMO OBILJEŽILI DAN DIJABETESA Emitiranje filma Dječja posla na HRT3 14.11. 2015. u 11:20 h  Emitiranje filma bilo je najavljeno u središnjem Dnevniku.  Prilog VL Dijabetes  Članak Dječji dijabetes (Index.hr/mame i vijesti)  Suradnja s 1. osnovnom školom...

Pismo potpore kampanji zeleni ponedjeljak

Pismo potpore kampanji zeleni ponedjeljak

PISMO POTPORE KAMPANJI ZELENI PONEDJELJAK Potpora kampanji Zeleni ponedjeljak  na zamolbu udruge Prijatelji životinja  Sa zadovoljstvom dajemo ovu pismenu potporu kampanji Zeleni ponedjeljak, odnosno inicijativi da se jedan dan u tjednu, ponedjeljkom, jedu namirnice...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969