Najava: skupština udruge u petak 30.1. od 17:45 u Španskom

Ovaj petak 30.1. od 17:45 (slijedi još potvrda i plan) održat ćemo skupštinu u prostoriji OŠ u Španskom. U radu skupštine mogu sudjelovati redovni članovi (koji su se pod tom kategorijom učlanili u udrugu te uplatili godišnju članarinu), ali pozvani su svi članovi i prijatelji udruge. Osvrnut ćemo se na dosadašnji rad udruge te ostaviti prostor za nove ideje, prijedloge, razgovor…

Molim vas da se svi zainteresirani, koji planiraju doći, jave (najkasnije do srijede u ponoć)  na mail kontakt@slatkikosecer.com jer smo dužni školi najaviti broj osoba koji dolaze. Na mail stiže i detaljan plan.

Vidimo se!

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969