Najava: predavanje na temu Samopouzdanje kod djece

U četvrtak 19. svibnja od 18 sati organiziramo predavanje na temu Samopouzdanje kod djece. Predavanje za roditelje održat će Tea Botinčan, mag.educ.rehab, praktičarka transakcijske analize. Zbog organizacije prostora molimo da prijavite svoj dolazak na kontakt@slatkikosecer.com.

Predavanje će se održati u učionici 40, OŠ Tituša Brezovačkog, Špansko 1 od 18 sati. Predviđeno trajanje predavanja je oko sat vremena. Ulaz je slobodan za sve zainteresirane.

U četvrtak 5. svibnja održali smo radionicu recikliranja i oslikavanja. Uz akrilne paste i boje bilo je tu i selotejpa s uzorcima, šljokica, kamenčića… Pogledajte odbačene pločice nakon naše kreativne intervencije. Sada su to slike, pokloni, čestitke, podlagači…

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969