Najava: Peta radionica zdravstveno usmjerene tjelovježbe u okviru programa Live Out Loud / Nanbudo kao zdrav način života 7. studenog

U subotu 31. listopada družili smo se na četvrtoj radionici zdravstveno usmjerene tjelovježbe u okviru programa Live Out Loud / Nanbudo kao zdrav način života. Uspjeli smo ponoviti prve dvije “koreografije”, val i vjetar i uvježbati treću i četvrtu u nizu od deset vježbi tradicionalne respiratorne japanske gimnastike, stijena i bor. Polaznici sve mogu ponoviti kod kuće uz pokazne video snimke. Na adrese elektroničke pošte polaznika, a na njihov zahtjev, uz link na video podsjetnike ovaj puta stiže i recept za “kulen”, “zarazne” sirove krekere s paprikom.

Poziv na HRTu.

Ove subote imali smo i goste, snimatelje emisije Dobro jutro Hrvatska. Pogledajte prilog emitiran u utorak 3. studenog  na HRT1 oko 8:40 sati.

Podsjećamo da se sljedeća radionica održava 7. studenog 2015. od 11 sati i prijave/odjave primamo do petka 6. listopada na kontakt@slatkikosecer.com
 
Projekt je podržao HEP te su radionice za sve polaznike besplatne.
 
Sve detalje možete doznati na našim mrežnim stranicama ili upitom na mail.
 
Ostali termini:
14. studeni
21. studeni
05. prosinac
 
 
SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969