Najava: JOGA u vrtovima

Želja nam je zajednički vježbati jogu na otvorenom, a prvi vođeni sat vodit će Iva Solarević Jeličić (Solar Spirit). Vježbamo na otvorenom na zajedničkoj travnatoj površini Gradskih vrtova u Sv. Klari u Čavoglavskoj ulici. Donesite prostirke, dekice i pridružite nam se! Poželjna je udobna lagana sportska odjeća. Kada? 30.5. petak u 17:30 sati počinjemo s vježbom Gdje? Čavoglavska, zajednička površina Gradskih vrtova (podloga prošli petak pokošeni travnjak) Za koga? Za sve, male i velike, s iskustvom i bez iskustva odgađamo u slučaju kiše, ali najavljuju razvedravanje u petak i temperature do 20°C

Provedbu programa sufinancira Ministarstvo zdravstva temeljem Natječaja za prijavu trogodišnjih programa udruga iz područja psihosocijalne potpore i Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom temeljem Javnog natječaja za financiranje projekata udruga iz područja socijalnog i humanitarnog značenja.

Programu su pružili potporu i Abbott Laboratories, Roche i Ljekarne Dvoržak.

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969