Najava: gumi gumi igraonica 28. travnja

Ponovno se igramo gumi-gumi u četvrtak 28. travnja od oko 18 sati. Najavljuju lijepo vrijeme i duži su dani pa ćemo vjerojatno biti vani. Možete onda ponjeti i vijače, kolutove i sl. Možemo kombinirati i veliku vijaču za preskakanje i igranje školice…

Ako smo vani nismo ograničeni prostorom, ali jesmo brojem voditelja pa molimo da prijavite dolazak na igraonicu na kontakt@slatkikosecer.com.

U slučaju lijepog vremena nalazimo se u 18 sati pred glavnim ulazom u školu Tituša Brezovačkog, inače kao i do sada u učionici broj 40. Djeca na igraonicama pužu, valjaju se, provlače se , trče, skaču, padaju i slično pa neka se odijenu za tu namjenu. 😉

Detaljnije o radionicama. (+ napomena)

Druženja u Španskom

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969