NAJAVA: DRUGA RADIONICA BESPLATNOG SEMINARSKOG PROGRAMA PREVENCIJE ENERGIJSKO – TERAPIJSKIM TEHNIKAMA ZA OBITELJ 10. LISTOPADA 

U subotu 19. rujna, nakon uvodnog dijela u kojem smo doznali više o programu, nanbudo tehnikama i voditeljima radionica, održana je prva radionica zdravstveno usmjerene tjelovježbe. Vježbali smo usmjeravanje/kontrolu energije, pravilno držanje i povećanje osobnih kapaciteta respiratornim vježbama. Atmosfera je bila izuzetno pozitivna i veselimo se idućem susretu 10. listopada 2015. godine. Ostavili smo mogućnost “upada” na radionice no preporučujemo polaženje svih radionica te da nam se priključite što prije kako bi što više dobili od projekta. Vidimo se! 

Evo izbora fotografija s prve radionice: 

LOL 1 19-9-2015 

Zahvala suradnicima na promidžbenoj podršci, zahvala voditeljima, volonterima i sudionicima! 

Zahvala HEP-u koji su omogućili provođenje projekta. 

Termini radionica: 10. listopad, 24. listopad, 31. listopad, 7. studeni, 14. studeni, 21. studeni, 5. prosinac 

od 11 sati, Kušlanova 59a, Centar za odgoj i obrazovanje Vinko Bek 

Više informacija o projektu: 3L najava radionica, udruge 

Poziv volonterima (i dalje vrijedi poziv za snimatelja (kameru smo nabavili) i dječje pomoćnike) 

Događaj na facebooku 

Najave iz medija: 

index.hr/mame 

ekomreža.org 

sirovahrana.hr 

RUJAN 2015: AKTUALNI OGLASI ZA VOLONTERE

RUJAN 2015: AKTUALNI OGLASI ZA VOLONTERE

RUJAN 2015: AKTUALNI OGLASI ZA VOLONTERE Pozivamo sve zainteresirane, voljne i sposobne drage ljude da se uključe i pomognu ispunjenju naših ciljeva. Trenutno su aktualni pozivi za:  LOL / nanbudo kao zdrav način života – program zdravstveno...

Dojmovi s radionica…

Dojmovi s radionica…

Dojmovi s radionica... ...Dobili smo odgovore kako primijeniti dobivena znanja u svakodnevnom životu, kako se nositi sa svakodnevnim tempom i stresom, kako složiti svaki novi dan u savršenu kompoziciju s dobro odabranom podjelom vlastite energije...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969