Najava: Četvrta radionica zdravstveno usmjerene tjelovježbe u okviru programa Live Out Loud / Nanbudo kao zdrav način života 31. listopada

U subotu 24. listopada družili smo se na trećoj radionici zdravstveno usmjerene tjelovježbe u okviru programa Live Out Loud / Nanbudo kao zdrav način života. Prilažemo izbor fotografija.

Uspjeli smo uvježbati prve dvije u nizu od deset vježbi tradicionalne respiratorne japanske gimnastike, val i vjetar. Pozitivno smo se umorili, polaganim  kretnjama i formama pokrenuli svaki mišić tijela i ki (životnu energiju) te smo se i dobro oznojili. Svi polaznici, od malih do velikih, vježbe su usvojili te ih uz video snimke mogu prakticirati i usavršavati do sljedeće radionice 31. listopada i nadalje.

Sve polaznike treće radionice obaviještavamo da je snimljen i drugi video koji obuhvaća vježbe s treće radionice. Video nije javan i svi polaznici treće radionice dobivaju obavijest elektroničkom poštom o načinu pristupanja video materijalima. Video materijali snimljeni su kao dio projekta i namjenjeni su svim polaznicima kako bi ih podsjetili na točno izvođenje vježbi i motivirali na svakodnevno prakticiranje i usavršavanje.

Sljedeća radionica je 31. listopada 2015. od 11 sati i prijave/odjave primamo do petka 30. listopada na kontakt@slatkikosecer.com
Podsjećamo da je projekt podržao HEP te su radionice za sve polaznike besplatne. Pozivamo vas, i male i velike, ili male ili velike (kako vama više odgovara),  da nam se pridružite što prije jer s vježbama nastavljamo iz radionice u radionicu. Puni zdravstveni i energetski efekt projekta dobit ćete polaženjem svih, odnosno što većeg broja radionica.
 
Sve detalje možete doznati na našim mrežnim stranicama ili upitom na mail.
 
Ostali termini:
07. studeni
14. studeni
21. studeni
05. prosinac
SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TE

SLATKI SERVIS – POČETAK 2020TEI ove godine nastavljamo s podrškom malim i nešto većim “slatkišima” u okviru programa Slatki servis. U novoj organizacijskoj shemi volonteri upisuju svoje slobodne sate, a roditelji bilo kojeg od slobodnih aktivnih...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969