FRAKTALNI CRTEŽI: ANĐELI 

U četvrtak 10.12.2015. ponovno smo se družili u Španskom u učionici OŠ Tituša Brezovačkog, a po drugi puta crtali smo fraktale s Martinom Kosec iz centra Puni potencijal. Nakon opuštanja ruke i izbacivanja napetosti crtali smo fraktalne crteže – anđele. 

 

10-12-2015 radionica crtanja fraktala 

Ovom prilikom polaznici su mogli degustirati sirove krekere popularno zvane “kulen” te slatke keksiće od čokolade i indijskih oraščića te od mrkve i đumbira. 

A dogovaramo i treću radionicu! Za sada planiramo krajem drugog mjeseca, a točan datum objavit ćemo naknadno. 

Hvala na punoj učionici! Posebno nam je drago što su radionici prisustvovale i tri učiteljice iz škole na Peščenici. Pozivamo učiteljice i učitelje, odgajatelje i psihologe koji mogu naučeno dalje prenositi djeci. Hvala Martina! 

Evo što smo stvorili ovoga četvrtka: 

* Svi crteži su prekrasni uključujući i one koje slučajno nismo uspješno uslikali ili uključili u galeriju fotografija  

NEKOLIKO NAJAVA ZA STUDENI

NEKOLIKO NAJAVA ZA STUDENI

NEKOLIKO NAJAVA ZA STUDENI  Obilježavanje Dana dijabetesa 14. studenog Podsjećamo vas da se 14. studenog obilježava Dan dijabetesa. Tim povodom i ove godine na trećem programu HRT-a bit će emitiran namjenski film Dječja poslaautora Dražena...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969