Novosti.

Želimo s vama podijeliti nekoliko informacija.

 

  • DANA 5.6.2016. U ORGANIZACIJI KARMELE I MIROSLAVA KIŠA ODRŽANA JE KONVERGENCIJA U PERMAKULTURI, NA OBITELJSKOM IMANJU REPRO-EKO U SELU VOLAVJE U BLIZINI JASTREBARSKOG. NAKON PREDSTAVLJANJA DIPLOMSKOG RADA I DODJELE DIPLOME IVANU JURATEKU ODRŽANO JE NEKOLIKO DVADESETMINUTNIH PREZENTACIJA / PREDAVANJA. ZRINKA BABIĆ ODRŽALA JE PREDAVANJE GRADSKI VRTOVI U ZAGREBU. OSTALE TEME I PREDAVAČI BILI SU: JOSIP LAUTAR – MED I MLIJEKO SVAGDANJE; BOJAN RADAŠINOVIĆ – PERMAKULTURA, ODGOJ I OBRAZOVANJE; TANJA HERR – OZELENJENI KROVOVI; MIROSLAV SIMON – U SKLADU S BILJNIM SVIJETOM; SANDRA BAN – KORAK PO KORAK; TIHANA BOGOVIĆ – TRANZICIJSKA GRUPA U VELIKOJ GORICI; MAJA LANG BALIJA – URBANI VRT U GOSPIĆU; TANJA UDOVČ – PERMAKULTURA U KONTEKSTU PLANIRANJA PROSTORA I PROJEKTIRANJA.

Ovdje možete pogledati fotografije.

 

Vrtovi

VrtoviEvo nas u vrtovima na snimanju za prilog u emisiji Dalekozor HRT4. Kontaktirajte nas

Fotogalerija: vrt 2017.

Fotogalerija: vrt 2017.

Fotogalerija: vrt 2017.I ove sezone smo vrijedni, a zemlja i stanovnici vrta već nas nagrađuju životom, mirisima, okusima, bojama, plodovima,... a tek smo krenuli. :)Želite biti član 3L? Odlično! Što nas je više to bolje.Slobodno nam se javite sa...

Slavka Batušića 11, 10090 Zagreb

+385 91 5842969